Ужгородські резервісти успішно виконали поставлені перед ними завдання

Ужгородські резервісти успішно виконали поставлені перед ними завдання

«Він воює за мирне, блакитне небо над полем стиглої пшениці, за дитячий сміх і посмішки дівчат навулицях, за тисячі щасливих людей. За те, щоб ми могли провести чергову ніч в затишних оселях, у теплих ліжках, не чуючи канонади великокаліберної зброї. За те, щоб над рідною землею розвивався наш, жовто-блакитний прапор. Він б’ється за Україну… І він переможе… Адже він – український солдат.

В період з 25 квітня по 25 травня 17 резервістів із Ужгородського району підвищували рівень військової підготовки у військовій частині польова пошта В4673 на Рівненщині, на загальновійськовому полігоні та навчальних центрах Збройних сил України.

Протягом 30-ти днів військовозобов’язані: старший солдат ГУСАР Людвіг Валерійович, молодший сержант ЩОБАК Денис Васильович, старшина ЛІЗАК Олександр Олександрович, старший сержант ГРУНИК Андрій Ігорович, старший солдат ДУБОДЄЛ Віталій Вікторович, солдат МАЛЬЧИЦЬКИЙ Микола Золтанович, старший солдат ГОЙДРА Юрій Юрійович, старший солдат ЗІНЧУК Антон Леонідович, рядовий ЖИГА Йосиф Іванович, рядовий КЛЮЄВ Олексій Петрович, рядовий МИТРАК Василь Васильович, рядовий БУРЧИК Андрій Дмитрович, майор Несенюк І.І, майор Сойко Р.А., майор Рубаняк В.М., старший лейтенант Попович С.І., старший лейтенант Пірошенко А.С., які зараховані до оперативного резерву першої черги працювали над підвищенням рівня бойової підготовки, злагодженості, дій підрозділів та екіпажів, а також мали можливість вдосконалити навики з володіння штатним озброєнням, отримати поглиблені знання з тактики ведення загальновійськового бою враховуючи досвід бойових дій в зоні проведення АТО.

Під час навчальних зборів резервісти отримали можливість зустрітися зі своїми бойовими товаришами, удосконалити військові навички, практично виконати стрільби з бойової зброї та техніки.

Резервісти забезпечувалися усім необхідним, окрім того за участь у навчаннях їм передбачено грошове забезпечення. У підсумку за 30 днів зборів у 2017 році резервіст повинен отримати:

-по закінченню зборів: 5000 – 7000 грн. (в залежності від військового звання);

-за підсумками року (тим хто виконав програму зборів): 1600 – 2800 грн.;

-працюючі резервісти – середньомісячну заробітну плату на підприємстві за той час, що він перебував у військовій частині;

-не працюючі резервісти – одну мінімальну заробітну плату на місяць в розмірі 3200 грн.

Резервісту на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві (час проведення зборів) гарантується:

-збереження робочого місця;

-державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення.

Крім того, під час проведення зборів резервісти можуть укласти контракт та надалі служити за контрактом у військовій частині без проходження підготовки у навчальних центрах Сухопутних військ Збройних сил України. Такою можливістю скористалися два резерісти.

Окремо хочу подякувати голові районної державної адміністрації Анатолію Анатолійовичу Синишину та керівнику ТОВ ”ТрансУж” Олексію Петровичу Кулі за допомогу у організації та перевезенні наших хлопців.

Військовий комісар Ужгородського обєднаного міського військового комісаріату С.А. ЗУБАЧ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.