Ужанський нацпарк назвав інформацію директора КЕКЦ Борейка відвертою брехнею /документ/

Ужанський нацпарк назвав інформацію директора КЕКЦ Борейка відвертою брехнею /документ/

Не є секретом, що окремі псевдоактивісти використовують екологічну тематику для шантажу та власного збагачення. До числа яскравих представників цього виду приматів належить і директор Київського еколого-культурного центру Володимира Борейко, якого не один раз вже “ловили” на неправдивих твердженнях в інтересах певного кола осіб.

Нижче подаємо заяву колективу Ужанського національного природного парку щодо діяльності псевдоеколога.

З приводу відкритого листа директора Київського еколого-культурного центру Володимира Борейко Міністру Оржелю О. Ужанський національний природний парк інформує, що викладена у зверненні Борейка інформація є ВІДВЕРТОЮ БРЕХНЕЮ.

Широко відомо з ЗМІ, що Владимир Борейко входить до числа так званих «екозахисників», які працюють за гроші, тобто, заробляють на життя екологічним шантажем та «грантожерством» https://cheline.com.ua/…/hameleonstvo-i-manipulyatsiyi-ekol…http://www.alexandria-park.com.ua/napad-ki%D1%97vskix-prir…/https://golos.ua/i/50581https://resource.com.ua/lysenkovshhyna-ot-ekologov-kak-eko…/
За період керівництва Бирковича В.І. Ужанським НПП припинене браконьєрство, на підставі «скарг» зацікавлених осіб в т.ч. Борейка в Ужанському НПП за 5 минулих років проведено більше 15 позапланових безрезультатних перевірок, тільки Державною екологічною інспекцією та її територіальними органами. під час яких не встановлено порушень, тому що їх не було і не має. Жоден з екологічних активістів не постраждав на території парку. І ніхто не вбиває людей в парку.
Відповідно до офіційних відповідей правоохоронних органів (ДИВ. ЛИСТИ) більшість проваджень про які повідомляє псевдо-активіст не існує, а ті які є не стосуються керівництва парку і в жодній з цих справ працівники Ужанського НПП не перебувають ні в якості підозрюваних, ні в якості затриманих. Так, згідно листа Великоберезнянського ВП станом на 25.11.2019 року на стадії досудового розслідування перебуваю 4 кримінальні провадження, два з яких з 2013 року інші два №12017070070000387 від 01.11.2017 та №12019070070000347 від 17.09.2017 року заявником по яких є Ужанський НПП і порушення виявлене працівниками Ужанського НПП.
Але судитись з Борейко марна справа, БРЕХУН у самий відповідальний момент «піджимає хвіст» і захищається «ОЦІНОЧНИМ СУДЖЕННЯМ». Свого часу на сайті Київського еколого-культурного центру була опублікована інформація про нібито рубки в пралісах ЮНЕСКО на території Ужанського НПП, про які Борейко горлопанив на всю Україну. Після ряду неправдивих публікацій Ужанським НПП було подано до суду позов «Про захист честі, гідності та ділової репутації». Коли «тавааріща» Барейко було загнано в кут він швиденько написав відзив на позов, що вся інформація розміщена про рубки пралісів в Ужанському НПП є його ОЦІНОЧНИМ СУДЖЕННЯМ.
На жаль опрацьована судова практика в подібних або навіть ідентичних провадженнях завжди не на користь позивача в прагненні відстояти свою честь. Так, зокрема в статті «ОЦІНОЧНІ СУДЖЕННЯ АБО НАКЛЕП? ДЕ МЕЖА?» Правдиво зазначено, що «В сьогоднішніх перегонах за привабливістю журналісти, медіа персони або звичайні люди, які просто бажають легко здобути славу, можуть публікувати недостовірну інформацію, а іноді і таку, що принижує честь, гідність та ділову репутацію особи.
В своє виправдання, автори таких висловлювань, зазвичай, вказують на те, що така інформація є лише їхніми оціночними судженнями і жодного наклепу не містить.
ЗУ «Про Інформацію» визначає оціночні судження як висловлювання, які не містять фактичних даних, критика, оцінка дій, а також висловлювання, що не можуть бути витлумачені як такі, що містять фактичні дані, зокрема з огляду на характер використання мовностилістичних засобів (вживання гіпербол, алегорій, сатири).
Таким чином, оціночними судженнями фактично є висновок особи про ту чи іншу подію, ситуацію або особу, який не містить фактичних тверджень.» Тобто всі брудні статті КЕКЦу не містять фактичних тверджень.
В даному випадку після заявки КЕКЦ про ОЦІНОЧНІ СУДЖЕННЯ парк і не сподівався що суд в даному випадку зможе задовольнити позов парку, «судова практика», але вражає не те, а саме ця ситуація, що в даному випадку застосовувався колосальний тиск і не правомірне використання адмінресурсу «екологів» з ліквідованого Мінприроди, які на підставі все тих же НЕПРАВДИВИХ заяв Барейка про рубки в пралісах ЮНЕСКО організовували в Ужанському НПП численні перевірки, а тепер «позеленіли» і претендують на посади в «оновлених екоміністерствах».
Ось так допоки правда стане очевидною сумнівні «природоохоронці» обливаючи брудом державні установи, керівники яких не беруть участь в «дерибані» державних коштів та грантів, цеглинка по цеглинці руйнують українську державність. ГОЛОВНЕ В СУДІ, З ЦІЛЮ ОПРАВДАТИ СВОЮ УЧАСТЬ В БРУДНЇЙ ОБОРУДЦІ, РОЗПОВІСТИ ПРО ТЕ ЩО ОЗВУЧЕНА ІНФОРМАЦІЯ «ПРО РУБКИ ПРАЛІСІВ», ЯКУ ДО ВЧОРА «РВУЧИ НА СОБІ СОРОЧКУ» КЕКЦ ВИДАВАВ ЗА ПРАВДУ І ФАКТ, НАСПРАВДІ ОЦІНОЧНЕ СУДЖЕННЯ, А ПО СУТІ НЕПРАВДИВА ІНФОРМАЦІЯ.
Професійний маніпулятор Борейко, який серед екологів, учених, академіків заслужив собі славу популіста та екстреміста. На їх думку заяви і діяльність цього «еколога» наносять шкоду як довкіллю так і економіці країни https://resource.com.ua/lysenkovshhyna-ot-ekologov-kak-eko…/.
З публікації «Екотерористи-найманці наступають!» відомо, що Борейко неодноразово виступав на провладному боці, зокрема на підтримку політично нереалізованих чиновників Мінприроди, за що й отримав свого часу «Заслуженого природоохоронця», не маючи загальновизнаних практичних чи наукових здобутків у природоохоронній діяльності, скоріше – навпаки. Псевдо-еколого Борейко нагло шантажує діючих профільних Міністрів і його брудна схема шантажу поширюється вже і на Міністра Оржеля О.
Колектив Ужанського НПП.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *