До уваги закарпатських платників податку на прибуток!

При поданні звітності з податку на прибуток за 2014 рік застосовуються норми Податкового кодексу України, які діяли до 1 січня 2015 року.
Тобто, податкові декларації з податку на прибуток за 2014 рік подаються у терміни, передбачені для подання річної звітності – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто до 02.03.2015 року.
Відповідно до статті 57 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації. Така сума сплачується протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації. Тому, 11 березня 2015 року – останній день сплати податку на прибуток підприємств за 2014 рік.
Платники податку на прибуток, які звітувались за І квартал, півріччя та 9 місяців 2014 року (збиткові та безприбуткові за І квартал 2014 року), подають річну податкову декларацію за 2014 рік  протягом 40 днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто до 09.02.2015 року (останній день сплати податку – 19.02.2015 року. Вказані звіти необхідно подати за формою, затвердженою Наказом Міндоходів України від 30 грудня 2013 року № 872.
Разом з річною податковою декларацією платники податку на прибуток (крім малих підприємств)  повинні подавати річну фінансову звітність, яка включає: баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал та примітки до звітів.
Платники податку на прибуток – малі підприємства разом з річною податковою декларацією подають скорочену за показниками фінансову звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати.
Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *