Увага! Розшук провокатора (ФОТО)

ГецкоУ 2009 році за допомогою таких листівок українські патріоти розшукували самозванця прем’єр-міністра Подкарпатської Русі Петра Гецка. Тоді наші спецслужби на чолі з Наливайченком виявилися неспроможними посадити цього провокатора. Кивали на Балогу Віктора, що той мовляв не дає їм розслідувати справу. Зараз ніби ніхто не заважає. Вперед!
Прокуратура Закарпатської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України
Приводом і підставою для внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.110 Кримінального кодексу України стала інформація, розповсюджена певними особами в мережі Інтернет, а також на окремих телеканалах, де звучали заклики до вчинення умисних дій, з метою зміни меж території та державного кордону України, посягання на її територіальну цілісність і недоторканість, шляхом активного нав`язування ідей, закликів щодо вторгнення на територію Закарпатської області, яка є невід`ємною частиною України, збройних сил іноземної держави та встановлення не передбаченого законодавством України територіального утворення.
Наголошуємо, що за вказані дії передбачено встановлене законодавством покарання – обмеження волі на строк від трьох до п’яти років
або позбавленням волі на той самий строк.
Разом з тим, прокуратура Закарпатської області та УСБУ в області застерігають представників преси від розповсюдження подібного роду інформації, адже за це також передбачена кримінальна відповідальність.Довідка:
ч.2 ст.110 КК України – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, тобто умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, якщо вони вчинені за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі, – караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *