Угорці почали позбавляти громадянства закарпатців

Угорці почали позбавляти громадянства закарпатців

Угорщина зрозуміла, що неконтрольована видача угорських паспортів українцям може становити загрозу для внутрішньої безпеки країни.

угорці

Президент Угорщини Янош Адер своїм рішенням позбавив угорця українського походження угорського громадянства.
Про це повідомляє угорська інформаційний портал Origo.hu.
“Я відкликаю своє рішення про надання громадянства Єні Лацко”, – йдеться в тексті президентського рішення, оприлюдненого в офіційному виданні Magyar Kozlony (“Угорська вісник”).
На запит видань не були повідомлені ніякі деталі про причини рішення, крім офіційного формулювання. “Угорського громадянства може бути позбавлена ​​особа, яка отримала громадянство з порушенням законодавства, зокрема шляхом надання недостовірної інформації, ненадання даних і фактів, що призвели до дезінформації відомства”, – наголошується в офіційному листі адміністрації президента Угорщини.
Як відзначає видання, в коментарі, що надало Управління з питань міграції та громадянства Угорщини, “особа може бути позбавлена ​​угорського громадянства, якщо в ході натуралізації (процес надання громадянства – ред.) Мало місце шахрайство”.
Відповідно до тексту рішення президента Угорщини, чоловік, який був позбавлений громадянства, народився в Ужгороді 18 серпня 1990. Прізвище його матері Терпак Валентина Іванівна. Згадуються також варіанти імені чоловіка – Лацко Євген Вілмошовіч, Лацко Євген.
Згідно з оприлюдненими даними Міністерства юстиції Угорщини, в Україні угорські паспорти отримали за спрощеною системою 8783 особи. Це третій показник активності серед закордонних угорців. На другому місці опинилися угорці Сербії (39383 заяви). Найактивнішими є угорці Румунії – 125 275 осіб. Найменше заяв – 157 – надійшло з Словаччини, де людину, без зволікання, можуть позбавити словацького громадянства, якщо він стає громадянином іншої держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *