Угорщина – Європа, українське консульство – залишки режиму Януковича

 

прапорНі для кого не є таємницею особливості безкоштовної вітчизняної медицини. Стреси, очікування в чергах, антисанітарія, відношення медичних працівників, недоліки технічного оснащення. Та тим не менше вихід з ситуації завжди є. Поїхавши до найближчого сусіда Угорщини – ми можемо отримати повний спектр якісних медичних послуг, – в порівнянні з Україною за вартістю можливо навіть і дешевше.

Та з цим ніяк не можуть змиритися деякі працівники українського консульства в Угорщині (м. Ніредьгаза). Для початку вони створили серйозні побори (офіційні плати) за дрібні юридичні послуги, таких як: переклад шаблонного документу на одну сторінку можна взяти плату близько 850 грн., вписання новонародженої в паспорт близько 600грн., видача довідки про народження дитини знову ж таки – 850грн. та це тільки маленька частина поборів (офіційних плат) українського консульства. І якби на цьому завершувалися проблеми… Надалі вас буде приймати справжній віце-консул Варенков Андрій. В якого є всі здібності чиновницького бюрократа (БМВ преміум класа, годинник невизначеної вартості, лобісти на теренах України, стаж роботи на теренах України не по фаху, освіта політолога) та повний набір для вас бюрократичних процедур, які ви не зможете обійти без певного впливу на новопризначеного державою консула. Дана інформація стала відомою з самих вуст віце-консула Варенкова Андрія. Тому ПОПЕРЕДЖАЄМО всіх громадян України в разі звернення до українського консульства в Угорщині в особі віце-консула зверніть увагу на особливості його роботи. Можете наперед готувати певну суму грошей (окрему винагороду) для нормальної бюрократичної роботи віце-консула або відразу ж мати підготовлену скаргу у вищестоящі органи.

Окрема подяка Генеральному консулу України в Угорщині Бороденкову Сергію Миколайовичу, який допоміг обійти створені ілюзійні проблеми віце-консулом Варенковим Андрієм.

З повагою

Батько і мати новонародженої дитини

 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

3 Comments

  1. Давно треба луструвати цих. починили собі мадярські бумаги та рожають у мадярів щоб заникатись. всіх шо рожали треба полюструвати і буде порядок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.