Угорець намагався провезти через закарпатську митницю автівку з підробленими документами

митницяПрацівники Закарпатської митниці ДФС та Чопського прикордонного загону припинили спробу ввезення на територію України автомобіля з підробленими документами.

Так, напередодні в зону митного контролю митного посту “Тиса” Закарпатської митниці ДФС заїхав легковий автомобіль марки “FORD FOKUS” під керуванням громадянки Угорщини.

Як підставу для переміщення автомобіля через митний кордон України, іноземка подала свідоцтво про реєстрацію та доручення на право користування транспортним засобом.

В ході проведення митного контролю зазначений транспортний засіб виведено із смуги руху “зелений коридор” в смугу руху “червоний коридор”.

При перевірці поданих документів виникли сумніви, щодо достовірності доручення на право користування авто. Відтак фахівцями Закарпатської митниці ДФС направлено запит на адресу нотаріуса. Офіційна відповідь – доручення сфальсифіковане.

Громадянка зазначила, що під час оформлення доручення вона присутньою не була, а його оформленням займався власник автомобіля.

Таким чином, громадянка Угорщини перемістила через митний кордон України легковий автомобіль марки “FORD FOKUS”, з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу України, як підстави для його переміщення підробленого документа.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статтею 483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил автомобіль вилучено.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *