УДАР везе закарпатців на мітинг у Києві

 Закарпатська обласна організація Політичної партії «УДАР» долучається до мобілізації мешканців Закарпатської області для поїздки до Києва та участі в євроінтеграційному мітингу і закликає всіх свідомих закарпатців долучитися до Євромайдану в Києві. Наразі складаються списки людей, яких безкоштовно доставлять на Майдан.

 

«Закарпатці активно показують свою позицію на площах власних міст. Однак зараз доля України вирішується в Києві. Знаю, що багато хто готовий долучитися до акцій на Майдані, однак через глибоку кризу, в яку ця влада довела нашу країну, далеко не кожен здатен оплатити свій проїзд до Києва. Тому ми вирішили забезпечити закарпатцям безкоштовний проїзд до Києва автобусами і чекаємо вас тут, у столиці. Доля України сьогодні залежить від волі українців», – зазначив активний учасник Євромайдану в Києві, народний депутат Валерій Пацкан.

 

За адресами районних та міських офісів УДАРу проводиться реєстрація бажаючих взяти участь у всеукраїнському мітингу, а також координація виїзду волонтерів.

 

В Ужгороді мобілізаційний пункт працює на площі Театральній.

 

Всю інформацію можна дізнатись за телефонами:

 

066 – 676 – 93 – 36

 

067 – 196 – 83 – 65

 

Бажаючих взяти участь у мітингу просимо зголошуватись за вказаними координатами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.