Учасників Союзницького походу на Говерлу відзначили подяками Міністра оборони (фото)

Учасників Союзницького походу на Говерлу відзначили подяками Міністра оборони (фото)

Цього року в лютому відбувся «Перший Союзницький міжнародний зимовий військовий похід – «Загартовані війною». Військовослужбовці кількох країн НАТО разом з українськими воїнами, ветеранами війни на Донбасі штурмували вершину Говерли.

Частина цих військових за окремим маршрутом уздовж хребта Карпат довжиною у 15 кілометрів відпрацьовували бойове злагодження й техніку ведення бою в горах за стандартами Альянсу.

За дорученням Міністра оборони України Андрія Тарана  заступник Міністра оборони Ігор Старобінський нагородив сьогодні українських учасників походу почесними грамотами, подяками та цінними подарунками.

— Для мене це почесна місія, — сказав у своєму виступі Ігор Старобінський, — лютневий похід ще більше об’єднав військових України, Сполучених Штатів, Литовської республіка, Канади, Великої Британії.

Передає Кореспондент АрміяInform

Також військовослужбовцям ЗСУ були вручені цінні подарунки від термального курорту “Косино”.

Захід засвідчив, що ЗСУ спільно з військовими НАТО готові дати відсіч агресору в різних ситуаціях, в тому числі у важкодоступних умовах зимового високогір’я, похід був елементом бойового злагодження.  Партнери України не залишать нашу державу наодинці, а надаватимуть всебічну підтримку у випадку військової ескалації .на сході України.

/

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.