У закарпатців з’явився реальний шанс розмитнити авто за 10%

У закарпатців з’явився реальний шанс розмитнити авто за 10%

Розмитнення автомобілів за 10% його митної вартості – заповітна мрія кожного власника авто на єврономерах. І сьогодні з’явився реальний шанс втілити її у життя. 31 січня у Верховній Раді був зареєстрований відповідний законопроект, яким встановлюється 10% ставка на розмитнення, скасовується ПДВ та акциз.

Ініціатором та автором законопроекту став народний депутат, кандидат в президенти України Юрій Дерев’янко.

Аби змусити Верховну Раду якнайшвидше розглянути зареєстровані законопроекти, народний депутат пропонує зареєструватися на сторінці Derevyanko.io/auto та максимально поширити інформацію серд усіх, хто переконаний, що автомобіль – засіб пересування, а не розкіш.

«Щойно зареєстрували наші законопроекти, які стосуються розмитнення автомобілів. Це законопроект 9518 – зміни в Податковий кодекс і законопроект 9519 – зміни в Митний кодекс. Я ще раз хочу подякувати всім нашим співавторам, це величезна кількість людей, понад 80, з усієї України, які представляють інтереси своїх громадських організацій або ініціативних груп автомобілістів», – повідомив народний обранець.

Новими законопроектами передбачена також сплата реєстреційних зборів, зокрема до Пенсійного фонду. Пропонується повністю скасувати сумнозвісний штраф 8500,00 грн, а для ввозу нових автомобілів в Україну повинні бути ті ж самі умови, що й для вживаних.

За словами Юрія Дерев’янка, Державна фіскальна служба зорієнтована на розмитнення 60-70 тисяч автомобілів до кінця пільгового періоду, який закінчується 22 лютого. Проте більшу половину цієї кількості становитимуть нові автомобілі, а старі автівки на єврономерах складуть приблизно 5%.

«Для бюджету це означатиме, що близько одного мільйона автомобілів припинять їздити Україною, – пояснює Дерев’янко. – Держава перестане отримувати доходи від акцизу, ПДВ з продажу палива. І протягом року така сума збитків буде близько 8 мільярдів гривень».

Економічний ефект від введених в кінці минулого року законів складе близько 4-5 млрд. гривень.

«Від нашого законопроекту, по попереднім підрахункам, бюджет отримає 23 мільярди на рік. З них 14,5 млрд. складе вартість розмитнення, 8,8 млрд. – податки від палива, акцизу, ПДВ. Це величезні кошти, які отримає бюджет, пенсійний фонд, а найголовніше, що люди отримають змогу користуватися своїми автомобілями», – говорить народний обранець.

Наступні кроки для просування законопроектів повинна зробити автомобільна спільнота та всі, хто вважає, що українці заслуговують на доступні автомобілі. Для цього необхідно звернутися до місцевих депутатів – міських, районних, селищних, обласних. На своїх сесіях депутати мають ініціювати звернення до ВР з вимогою розглянути законопроекти.

«Зараз я намагаюсь переконати у доцільності прийняття цього закону депутатів Верховної ради, і буду робити це й надалі, але цього замало. Щоб депутати почули нас вони повинні розуміти, що це не тільки Дерев’янко вимагає дослухатися до людей, а що самі люди готові відстоювати свої права.

Вже восени 2019 року відбудуться парламентські вибори і обрані вами зараз депутати у ВРУ знову прийдуть до вас просити за них проголосувати, то давайте вже зараз перевіримо чи вони цього варті! Я пропоную кожному з вас звернутися до вашого місцевого депутата Верховної ради та вимагати зробите те, для чого вони всі прийшли у ВРУ – захистити права громадян – ваші права!

Я вірю у те, що разом ми зможемо відстояти нашу Волю та добитися законів для людей, а не для олігархів. Приєднуйтесь!» – написав Юрій Дерев’янко на своїй сторінці у Facebook.

Фаїна ФЕЛЬДМАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *