У Закарпатському музеї народної архітектури і побуту відкрилася виставка картин Павла Ковача (ВІДЕО)

У Закарпатському музеї народної архітектури і побуту відкрилася виставка картин Павла Ковача (ВІДЕО)

Півсотні полотен представив на персональній виставці ужгородський майстер пензля Павло Ковач.

Відкрили її у виставковій залі Закарпатського музею архітектури та побуту. Привітати колегу по цеху прийшли друзі та рідні, ті, в колі яких формувався світогляд пана Павла.

Владислав ГАБДА, заслужений художник України

Для художника, для справжнього, він малює не для публіки. Він малює, по-перше, для себе, для своїх рідних і своїх друзів. Якщо він їх має, то завжди буде мати віддушину. Ну і коли поїде в Європу, а ми ж ідемо в Європу, то всюди буде бачити таке мистецтво.

Поле діяльності Павла Ковача  надзвичайно широке: живопис, інсталяція, відео-перформанс. І людина, що мислить може в них розгледіти щось своє.

Антон КОВАЧ, художник

Дуже нетипове для нашого краю таке бачення. Тут пахне Сходом, тут є каліграфічні моменти, є знаки, є поєднання різних об’ємів фактур. Тут одним разом не зрозумієш суть, яку вкладував автор, тому треба багато. Я тримаю пальці за автора.

В мистецтві пан Павло уже більше 30 років. За цей час він багато експериментував з техніками, з напрямками, бо вважає, що сама суть митця – це пошук.

Павло КОВАЧ, художник-філософ, експериментатор

Художник – це дуже складна професія. Професія складна в тому розумінні, що ти мусиш дуже багато чого пройти, навчитися технікам різним, розуміння мистецтва, різних напрямків. І це тільки для того, щоб собі задати питання: чому ти цим займаєшся взагалі? Тому, що інколи можна й іншим займатися. Хоча я б не сказав, що займатися мистецтвом мені дуже комфортно.

Художник активний учасник виставкових та мистецьких заходів. Його роботи представлені в усьому світі. Павло Ковач вважає мистецтво однією із найважливіших форм пізнання світу, самопізнання та самовираження, віддаючи перевагу інтуїції перед візуальним сприйняттям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *