У Закарпатській ОДА відзначать 50-річчя Карпатського біосферного заповідника

У Закарпатській ОДА відзначать 50-річчя Карпатського біосферного заповідника

В цьому році виповнюється 50-років із часу заснування Карпатського заповідника. З цієї нагоди, в понеділок, 4 червня, в Закарпатській ОДА відбудеться низка заходів, повідомляє прес-служба.

О 12 годині у холі адмінбудівлі відкриється фотовиставка «Карпатський заповідник – 50 років на сторожі природи Карпат». Захід супроводжуватиме музичне вітання за участі народної артистки України Марії Зубанич та заслуженої артистки України Оксани Ільницької.

О 12.45 в прес-центрі ОДА відбудеться брифінг для представників засобів масової інформації. Із журналістами зустрінуться Федір Гамор – керівник Карпатського біосферного заповідника, Віктор Клід – директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Мінприроди України та Василь Шевчук – голова Українського товариства охорони природи.

О 13 годині у малому залі ОДА розпочнеться засідання за круглим столом на тему «Роль Карпатського біосферного заповідника та інших природоохоронних територій в збереженні природних й культурних цінностей та реалізації стратегії сталого розвитку на Закарпатті». участь у засіданні візьмуть керівники області, природоохоронних установ, науковці та громадськість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.