У Закарпатській ОДА державними нагородами та почесними званнями відзначили видатних краян

У Закарпатській ОДА державними нагородами та почесними званнями відзначили видатних краян

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю голова Закарпатської ОДА, Анатолій Полосков нагородив:

– орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Івана Балашова – начальника відділу Міністерства у справах ветеранів України в Закарпатській області, члена правління Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО, учасника бойових дій в Афганістані (полковник у відставці) та активного учасника цьогорічного Всеукраїнського ветеранського велопробігу за маршрутом Ужгород – Маріуполь (близько 1800 км);

– медаллю «За працю і звитягу» Михайла Поляка – директора КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня», головного інфекціоніста Закарпатської області. Заклад, яким керує Михайло Поляк, приймає хворих із діагнозом COVID-19 і вже успішно вилікував понад 800 пацієнтів.

Відповідно до указу Президента почесне звання «Заслужений майстер народної творчості України» присвоєно Ірині Церковник – майстрині народної вишивки, активістці відокремленого підрозділу «Закарпатське обласне товариство осіб з інвалідністю».

Почесні звання «Заслужений працівник культури України» присвоєно:
– Оксані Сідор – провідній методистці Іршавського районного будинку культури;
– Оксані Шип – викладачці циклової комісії видовищно-театралізованих заходів комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв».

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікаційних фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм почесне звання «Заслужений вчитель України» присвоєно Миколі Дроню – учителеві інформатики у Хустській гімназії-інтернаті, яка посідає друге місце серед найкращих шкіл Закарпаття за результатами олімпіад з інформатики та інформаційних технологій. Учні Миколи Дроня неодноразово ставали переможцями олімпіад та чемпіонатів із програмування.

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА та голови обласної ради спільною нагородою – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток донорського руху в області, активну участь у пропагуванні донорства крові та її компонентів, високий професіоналізм» нагороджено Марію Фантич – завідувачку відділу комплектування донорських кадрів КНП «Закарпатська обласна станція переливання крові».

Анатолій Полосков привітав усіх з нагоди нагородження. Голова Закарпатської ОДА подякував присутнім за їхню невтомну та щиру працю, яка рятує життя, дарує красу, яка мотивує і надихає, – повідомили в пресслужбі Закарпатської ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *