Doc.ua запис до лікаря

У Виноградові живе “підбитий” лебідь (відео)

У Виноградові живе “підбитий” лебідь (відео)

Через підбите крило птах другий рік не злітає у небо.

Мешкає лебідь на території місцевого рекреаційного закладу у сусідстві з дикими качками, гусьми та курми, щодня отримує щедру харчову пайку від санаторію та його клієнтів. Та сите життя не рятує від каліцтва і самоти. Повідомляє “Голос Карпат”.

– Цього лебедя півтора роки тому знайшов у горах неподалік високовольтної лінії наш колишній директор Дмитро Гоголь і привіз його сюди,- розповів охоронник санаторію. – Птах волочив по землі праве крило, був безпомічний. Зараз його стан дещо покращився, але не настільки, щоб він міг злетіти.

Чолові розповів також, що фахівець місцевої ветеринарної лікарні двічі оглядав скаліченого птаха і констатував розрив сухожилля на крилі. Такий висновок – як вирок для птиці любові і вірності.

Та чи справді це така безнадійна ситуація для хворого лебедя?

Минулого року Голос Карпат повідомляв як угорські ветеринари врятували життя пораненому лелеці на Закарпатті. Лікарі спеціальної орнітологічної клініки в Хортобаді приїхали у село Пийтерфолво на Виноградівщині і на місці успішно прооперували бузька. На жаль, у нашому краї подібних клінік немає. То, може, й зараз вартує звернутися за допомогою до закордонних фахівців?

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *