У Виноградові місцева влада активно залучає адмінресурс для проведення заходів з ознаками непрямої агітації

У Виноградові місцева влада активно залучає адмінресурс для проведення заходів з ознаками непрямої агітації
За два тижні до виборів місцева влада продовжує активно залучати адмінресурс для проведення заходів з ознаками непрямої агітації.
Сьогодні місцева студія мистецтв, засновниця якої балотується у раду Виноградівської ОТГ від партії-сателіта “Рідне Закарпаття”, провела культурний захід з ознаками непрямої передвиборчої агітації.
Відбувся він на території міського парку, у дворі “Центру з обслуговування закладів освіти” (освітня комунальна установа райради розміщена в будівлі, що знаходиться на балансі міської ради). Директор КУ та голова райради – кандидати у Берегівську районну раду від “РЗ”. Діючий міський голова – кандидат-самовисуванець на голову ОТГ, підтримуваний “РЗ”.
До цього районна та міська ради застосовували адмінресурс для непрямої агітації, принаймні, ще двічі. Згадана освітня КУ райради нарахувала щедрі премії освітянам, напередодні професійного свята. 8 жовтня, міська рада зняла заборону на ввіз ТПВ із сіл Виноградівшини на міське сміттєзвалище, що діяла кілька років. Також, агітація “РЗ” розміщена на комунальному майні в межах міста і району.
На фоні безперешкодного вільного доступу і протекції місцевих влади та самоврядування для одних, у опонентів згаданої партії протягом трьох тижнів псують борди та нищать агітацію. Таке відбувається по усьому району. Не допомагають, навіть, заяви до поліції та патрулювання вулиць міста Нацгвардвєю. 10 жовтня постраждалі кандидати провели під стінами “білого дому” акцію протесту. Поки безрезультатно.
Рівні права на проведення передвиборчої агітації, кажете? – Ні, не чули!
Олена Мудра
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *