У Василіянському монастирі Малого Березного відслужили Архієрейську Божественну Літургію

У Василіянському монастирі Малого Березного відслужили Архієрейську Божественну Літургію

16 червня 2019 р. Б., у Василіянському монастирі в Малому Березному, була відслужена Архієрейська Божественна Літургія з нагоди відпустового празника Зіслання Святого Духа, яку очолили Єпископи Мукачівської греко-католицької єпархії: Правлячий архієрей Кир Мілан Шашік, СМ та єпископ-помічник Кир Ніл Лущак, ЧБМ.

Співслужили з єпископами: Протоігумен Провінції Св. Миколая о. Андрій Белеканич, ЧСВВ, який привітав Владик у відпустовій каплиці та запросив до очолення боголослужіння, а також Настоятелі та ієромонахи Василіянських монастирів в Україні та єпархіяльні священики.

Співав Літургію Василіянський монаший хор «DEISIS».

Після читання святкового Євангелія, Владика Мілан звернувся до вірних з пастирським словом, в якому закликав усіх до життя у Святому Дусі.

Протягом Літургії та інших ранкових богослужінь, численні священики уділяли бажаючим Св. Тайну Сповіді, після якої загал прочан прийняв Святе Причастя.

На завершення були сказані подячні промови і заспіване многоліття та пісня-молитва за Україну. А протягом процесійної ходи з відпустової каплиці до монастиря, владики окропили вірних свяченою водою, тим часом священики уділили усім мирування.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *