У центральній частині Ужгорода буде відсутнє електропостачання

електрикаШановні ужгородці та гості міста! ПАТ «Закарпаттяобленерго» висловлює вам свою повагу та просить із порозумінням віднестися до тимчасових незручностей через відсутність електропостачання 31.10.2016 з 09-00 до 17.00 у центрі міста.

Працівники Ужгородського МРЕМ будуть проводити роботи з реконструкції ТП-23 – замінюватимуть зношене обладнання на нове. Ці роботи спрямовані на підвищення надійності електропостачання та покращення якості обслуговування споживачів.

У зв’язку з проведенням робіт буде припинено постачання електричної енергії у центральній частині міста – вулиці Корзо 19, 20/5, 21, 22, 23, 24, 25 та на вулиці Волошина (частково).

Уточнену інформацію щодо місця проведення ремонтних робіт та терміну відключення ви можете дізнатися, звернувшись до кол-центру товариства за номером 0-800-50-16-20 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів на території області) або на сайті товариства www.energo.uz.ua у розділі «Планові відключення».

ПАТ «Закарпаттяобленерго» просить вибачення за тимчасові незручності та обіцяє докласти всіх зусиль для швидкого та якісного проведення робіт.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *