У Рахові вже 34 роки будують акушерсько-гінекологічний корпус (фото)

У Рахові вже 34 роки будують акушерсько-гінекологічний корпус (фото)
Про це пише в мережі Фейсбук депутат Рахівської райради Микола Кокіш-Мельник:
Найвищу будівлю у світі Бурдж-Халіфа в Дубаї яка досягає 828 м. висоти було збудовано і здано в експлуатацію за 6 років, а от Акушерсько-гінекологічний корпус(надалі АКГ) який на балансі УКБ Закарпатської ОДА у м.Рахів Закарпатської області висотою десь 18м. в 3 поверхи із підвальним приміщенням будується 34 роки!
Будівництво АГК в м.Рахів було розпочато в 1987р. ще за часів Радянського союзу а за часів Незалежності України УКБ Закарпатської ОДА 4 рази вносились зміни в проектно-кошторисну документацію де за кожну зміну платилось від 200000(двісті тисяч)грн до 500000(п`ятсот тисяч)грн.
Більше того, в 2011р. довгобуд АГК в м.Рахів на 90% був готовий до здачі в експлуатацію але чомусь того так і не відбулось.
На завершення будівництва АГК потрібно було ще 3000000(три мільйони)грн, а зараз після останніх змін в проектно-кошторисної документів ще потрібно біля 80000000(вісімдесять мільйонів)грн..
Зараз, очевидці стверджують, що крівля будівлі АГК протікає і в будівлі почався процес руйнації, ліфти заржавіли, штукатурка обвалюється, тощо і якщо ще рік-два так постоїть будівля та негайно небуде перекрита крівля АГК то будівля АГК буде в аварійному стані і всі кошти були вкладені в пусту!
Найбільше дивує те, чому будівля довгобуд АКГ в м.Рахів Закарпатської області так і не потрапила у програму “Велике будівництво”???
Складається враження, що будівля будується 34р лише для того, щоб чиновники отримували відкати і т.д.!
P.S. Цікаво, скільки ще потрібно років та скільки потрібно ще вкласти та вкрасти чиновниками грошей платників податків щоб будівлю АГК в м.Рахів Закарпатської яка на балансі УКБ Закарпатмької ОДА закінчити будівництво та ввести в експлуатацію???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.