Medikit UA

У психоневрологічному інтернаті Мукачева провели дискотеку (відео)

У психоневрологічному інтернаті Мукачева провели дискотеку (відео)

Проект “Круглий звук” влаштував дискотеку у психоневрологічному інтернаті міста Мукачева. Про це повідомляє організатор свята, Олексій Уманський, на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

“Нещодавно “Круглий звук” проходив у психоневрологічному інтернаті у Мукачеві.

Можливо це дивно для когось, але мені цікаво бачити реакцію різних людей на музику. Тим паче в конкретному випадку мова йде про музику, що звучить з платівок. І от це стало реальністю.

Я загрузив свої колонки з вертушками у машину і поїхав у Мукачево.

Я намагався готувати сет таким чином, щоб там була переважно спокійна музика і якісь звуки природи, можливо Massive attack. А потім я побачив пацієнтів, які за 5 хвилин збіглись у великий хол, бо буде дискотека.
Дуже різні люди, з різними поглядами і реакціями, але що вцілому я помітив, вони реагували на музику з перших секунд. До того ж мені здалось, що треба розпочати з хаус музики.

Frankie Knukles – Kraak and Smaak – Hawlin Wolf – Shtraus – хіп хоп, реггі, Сектор Газа…не буду перераховувати все що вмикав, бо сет тривав 2 години.

Хтось танцював, хтось знімав на телефон, лікарі доречі час від часу теж танцювали з пацієнтами. Я був щасливим, такої вдячної публіки не бачив ніколи.
Просили приїхати ще. Пообіцяв, що приїду.

Директор сказав, якщо пообіцяв треба приїхати бо вони його будуть суперчасто питати про дискотеку”, – зазначив Олексій Уманський.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *