У причетності до скандальної оборудки з контрабанди золота, грошей і цигарок до Польщі, підозрюють посадовця із Закарпаття

У причетності до скандальної оборудки з контрабанди золота, грошей і цигарок до Польщі, підозрюють посадовця із Закарпаття

В пресслужбі ДБР повідомляють, що водій Посольства України в Польщі та один із секретарів Представництва МЗС України перевозили товари підакцизної групи до ЄС, користуючись дипломатичним імунітетом та службовим транспортом.

За даними правоохоронців, до “схеми” залучили працівника Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Закарпатській області та експрацівника посольства, а також сина останнього – нині він аташе з консульських питань Посольства України в Польщі.

За кермом був водій Посольства та аташе з консульських питань Посольства України в Польщі.

У мікроавтобусі провели обшук і виявили:

  • 140 000 доларів США;
  • 67 200 євро;
  • 11600 польських злотих;
  • 16 кг золота (орієнтованою вартістю 15 млн грн);
  • 8826 блоків з цигарками.

Орієнтовна собівартість вилучених цигарок, за попередніми підрахунками, становить близько 1,5 млн гривень.Зазначається, що попередня кваліфікація правопорушення – незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204 КК України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *