У Перечині без бою здали військову частину (ВІДЕО)

ГураничПочинаючи з 2007 року в Перечині навмисно руйнувалися споруди колишньої військової частини, безкоштовно отриманої від Міністерства оборони України. Звільнені земельні ділянки міський голова безкоштовно поділила між депутатами та прихильниками.

Про це повідомляється у заяві депутата Перечинської міської ради
Івана Погоріляка.

Прокурору Закарпатської області
Сидорчуку О.О.

ЗАЯВА
У 2005 році Перечинській міській раді Міністерством оборони України було безкоштовно передано цілісний майновий комплекс військового містечка № 36.
Починаючи з липня 2007 року, коли в Перечині почала свою діяльність так званий в.о. міського голови М.Гуранич, розпочалося планомірне знищення споруд колишньої військової частини. Будівлі розбиралися на очах у правоохоронців, а матеріали розпродувалися приватним особам. Але жодної реакції тодішнього прокурора Перечинського району Орсага Р.В. на дії злодіїв та бездіяльність посадових осіб Перечинської міської ради не було. Мої багаточисельні звернення залишалися без реагування.
27 листопада 2007 року біля будівлі Перечинської районної ради проходив мітинг проти незаконних дій голови Перечинської РДА Данчі М.Д. та в.о. Перечинського міського голови М. Гуранич щодо незаконного розкрадання земель комунальної власності. Під час того мітингу я заявив, що руйнування комунального майна територіальної громади м. Перечин проводиться навмисно, з метою захоплення звільнених земельних ділянок.
У жовтні 2011 року на території ще не до кінця зруйнованих будівель колишньої військової частини, під керівництвом Гуранич М.І., було безкоштовно роздано земельні ділянки депутатам міськради та наближених до міського голови особам.
Мої звернення і публікації в крайових ЗМІ знову залишалися без уваги, але іншої реакції прокуратури Перечинського району і не слід було очікувати, бо міський голова Перечина купила правоохоронців, виділяючи їхнім родичам земельні ділянки.
На підставі вищевикладеного, враховуючи, що посадовими особами Перечинської міської ради вчинено злочин, яким завдано територіальній громаді м. Перечин шкоду в особливо великих розмірах, прошу порушити кримінальну справу по даному факту, а розслідування взяти під особистий контроль.
10.04.2014р.
Погоріляк І.М.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *