У Мукачеві злочинним шляхом “прихватизували” землі в охоронній зоні водозабору (фото)

водозабір10Дякуючи інформаторам, зробили цікавий фоторепортаж. Виявляється, що частина території водозабору, що знаходиться за парком Перемоги, вже не тільки приватизована, а навіть ведеться забудова.
На водоохоронній зоні, де категорично заборонено пересуватися навіть лююдям, вже повним ходом іде забудова, їздить будівельний транспорт. Людина, яка показує нам територію, називає прізвища тих, хто вже приглянув собі ділянки: “Ось будується син лікаря, ось депутат міської ради. Роботи контролює безпосередньо один з заступників міського голови, який теж тут має наділ. Поруч з новобудовою знаходиться недіюча незатампонована свердловина. Крізь люк видно поверхневі води – саме та вода, яка потрапляє до наших домівок. Спеціаліст розповідає, що це – порушення усіх можливих правил. Виявляється, що послуга тампонування свердловини коштує біля 63 тисяч гривень, тому ніхто це не збирається робити. На фотографіях видно, що поруч з свердловиною проводяться будівельні роботи.
Ближче до готелів “Інтурист” та “Латориця” був вирізаний горіховий сад. Наш гід показує, що “нарізана” територія проходить практично у кількох метрах від хлораторної. Це – святе для водоочистки місце, бо звідси очищена вода потрапляє у наші крани. Це, звичайно ж, нікого не зупиняє. Ми вирішили звірити цю інформацію з стратегічним документом №1 для нашої громади – генпланом міста. Виявляється, там прописано, що на сфотографованих нами територіях до 2031 року повинен все-таки бути водозабір. Щоб наші читачі зорієнтувалися, на карті під №202 позначена “водозабірна споруда”, а під номером 204 – приватна фірма “ГФ Камаз-Транс-Мукачево”. Це буквально в 20-ти метрах від “вічного вогню”.
Куди дивляться екологи, прокуратура та інші органи – поки-що залишається питанням риторичним.
водозабір12 водозабір водозабір2 водозабір3 водозабір4 водозабір5 водозабір6 водозабір7 водозабір8 водозабір9 водозабір10 водозабір11
водозабір111

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *