У Мукачеві затримали двох наркоманів

наркотики5Близько четвертої години ночі під час несення служби наряд міліції затримав на вулиці Першотравневій Набережній у м. Мукачеві 34-річного місцевого жителя. При поверховому огляді в присутності понятих в одязі молодого чоловіка було виявлено два згортки фольги, в одному з них містилася порошкоподібна речовина білого кольору, схожою на «амфетамін» вагою 1 грам, а в іншому – марихуана вагою 2 грами.

Аналогічний випадок трапився у мікрорайоні Росвигово, де міліціонери помітили перехожого, останній побачивши їх одразу присів на землю. Така дивна поведінка хлопця насторожила патрулів. Адже як вияснилось, 25-річний мукачівець мав при собі марихуану вагою близько трьох грамів, як пояснив останній для власного вживання.

Обидва молодики, так і не змогли пояснити правоохоронцям походження наркотичного засобу. Один з них вже притягався до відповідальності за зберігання наркотиків.

Вилучені речовини слідчий міськвідділу міліції направив на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС області. За даними фактами триває досудове розслідування, інформує Мукачівський МВ УМВС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *