У Мукачеві заново розподілили виборчі округи

МукачевоМукачівська міська виборча комісія Закарпатської області два рази приймала рішення про межі виборчих округів – 16 та 18 вересня.

16 вересня ТВК на засіданні затвердила межі 36 одномандатних округів міста, від яких, відповідно, будуть обрані 36 депутатів міськради.

Таким чином виборча комісія дотрималася вимоги частини 4 статті 17 Закону України «Про місцеві вибори», згідно з якою округи у місті без районного поділу утворюється не пізніше 38 днів до дня голосування, тобто – не пізніше 16 вересня.

За розподіл округів, за інформацією журналіста «Точки ОПОРИ», проголосовано мінімальною більшістю голосів – 9 із 17 присутніх членів комісії.

Однак у п’ятницю, 18 вересня, комісія зібралася повторно, аби «перезатвердити» межі виборчих округів міста. Під час засідання голова комісії, представник партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Гуменюк сказав, що підставою для змін є рекомендації ЦВК.

Рішення про новий розподіл округів прийнято у формі Постанови №7 про внесення змін до Постанови №6 та додатку до неї.

У коментарі ОПОРІ голова комісії Володимир Гуменюк наголосив, що зміни внесли на підставі частини 11 статті 17 Закону України «Про місцеві вибори». Він запевняє, що комісія усе зробила законно і у межах свої повноважень.

ОПОРА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “У Мукачеві заново розподілили виборчі округи”

  1. так усе законно і правильно комісія зробила, але ж подивимиося на мерзенні технології балогів , які уже давно запустили свої завидівські афери по підкупу та обману виборців заради потрібного результату.
    Громадяне не дайте вчергове банді балогів і його холуїв до влади під любими соусом і оборудками!
    Нехай Мукачево і Закарпаття доведе усім, що воні здатні обійтися навіть і у важкі часи для держави без “допомоги” завидівського злодія балоги та його клану!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *