У Мукачеві відбувся перший благодійний бал на підтримку онкохворих дітей Закарпаття (відео)

У Мукачеві відбувся перший благодійний бал на підтримку онкохворих дітей Закарпаття (відео)

12 травня у в приміщенні Християнского культурного центра відбувся благодійний бал-концерт на підтримку онкохворих дітей з онкогематологічного відділення Мукачівської обласної лікарні. Участь у благодійному концерті взяла велика кількість творчих колективів, серед яких: Хор хлопчиків та юнаків, Іванна Решко, гурт Бревіс, хореографічні колективи DANZA, Creative, Рондо та багато інших.

Разом з тим, під час благодійного концерту всім присутнім показували відеозвернення матерів, діти яких хворіють. Саме для них і збирали ці кошти. Волонтерам на лікування онкохворих дітей вдалося зібрати більше 200 тисяч гривень.

Відомий волонтер Катерина Легерда з приводу цього благодійного заходу повідомила:

Жертовна любов є тою, яку черпаємо від Бога!
Допомога онкохворим дітям надходила від усіх нерівнодушних земляків, за-кордону, надходили кошти від наших співвітчизників звідусіль. В мережах супермаркетів реалізувалися Благодійні квитки, інформація була шалена у мережі ФБ та в ЗМІ.
Насправді до такого масштабного заходу в Мукачеві було привернута увага багатьох ЗМІ, які безпосередньо висвітлювали на своїх шпальтах про організацію та підготовку Благодійного балу-концерту!
Неочікуваний результат для вперше проведеного подібного масштабу заходу благочинності- перевершив усі сподівання, зібрана сума пожертв склала понад 200 тисяч гривень! 
Зазначимо, що ці пожертви не конкретно від однієї людини, а від усього суспільства – і це круто! Усі зібрані кошти будуть спрямовані на цілі акції, про які публічно будуть звітуватися волонтери, котрі опікуються онкогематологічним відділенням закарпатської обласної дитячої лікарні Olga Lukach Дворниченко Светлана Татьяна Шипот
Титанічну підготовчу роботу по організації балу-концерту взяв на себе Оргокмітет та волонтерська спільнота краю, з різних міст волонтери долучалися, пропонували свою допомогу, небайдужі дзвонили, питали що хочуть долучитися до доброї справи, навіть мами, у яких вдома діти-інваліди, пекли, готували тістечка, різноманітні канапки тощо
Слід зазначити, що завдяки сприянню Пастору Нейметі Тиберію Тіберій Неймет Оргкомітету люб’язно надали, безоплатно!, просторий культурно-християнський зал для проведення масштабного благодійного свята, який вміщає понад 600 людей( подібного закладу для проведення культурно-масових заходів в місті на даний час не існує) 
У дворі культурно-християнського центру діяла благодійна виставка-ярмарок хендмейдерів міста та області. Був проведений аукціон картин відомих майстрів пензля. Вихованці Благодійної організації «Товариство Обітниця», Чинадіївського дитячого будинку, відомих хореографічних колективів, а також навчальних закладів міста, зокрема гуманітарно-педагогічного коледжу, творчих колективів, виставили свої концертні номери, відомі співаки та вокалісти виконали музичні шедеври, а глядачі із сльозами на очах в залі, стоячи аплодували учасникам з словами БРАВО!
Під час проведення концерту волонтери збирали підписи під Зверненням до Голови
Закарпатська обласна рада у сприянні покращення технічного стану онкогематологічного відділення мукачівської обласної дитячої лікарні.
Під час проведення концерту із зали велись прямІ трансляціЇ телекомпаніями та журналістами різних ЗМІ 
Вкотре переконуюся, що у світі добрих людей стає дедалі більше, а їх серця переповнені любовю до слабших та нужденних!
Разом, з командою відданих людей ми зробили велику справу!
Від імені Оргкомітету передаємо уклінну подяку усім, хто прийшов на концерт, усим хто переказав кошти на благодійний рахунок, але не зміг бути присутніми, усім, хто анонімно вніс значні суми у скриньку, це також вчинок, усім, хто допомагав в реалізації цього Проекту милосердя! 

/

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *