У Хусті відбудеться відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне Поле»

У Хусті відбудеться відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне Поле»

Цьогоріч громадськість краю відзначатиме 81-у річницю Карпатської України. З цієї нагоди з 13 по 15 березня в місті Хуст відбудеться ХІ відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле».

Вшановуючи пам’ять борців за волю, у 2009 році, у рамках відзначення 70-річчя проголошення Карпатської України, було започатковано обласний фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле». Цьогоріч він збере поціновувачів патріотичної пісні зі всієї України.

Фестиваль-конкурс проводить департамент культури Закарпатської обласної державної адміністрації, комунальний заклад «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради, відділ культури Хустської районної державної адміністрації, управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради.

Мета фестивалю-конкурсу – популяризація пісенних творів національно-патріотичної тематики та творів, які оспівують славетні подвиги українського народу і події, пов’язані з проголошенням Карпатської України.

Детальна інформація за посиланням: https://zakfolkcenter.info/news/u-husti-vidbudetsya-vidkrytyj-festyval-konkurs-striletskoyi-pisni-krasne-pole/2020-02-06-5655.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *