У горах на Рахівщині рятували туриста, який провалився в ущелину

У горах на Рахівщині рятували туриста, який провалився в ущелину

У неділю, 6 лютого, о 09:45, до рятувальників по допомогу звернувся 26-річний чоловік, мешканець м. Миколаїв Миколаївської області, який під час проходження туристичного маршруту з села Кваси до гори Петрос провалився у глибокий сніг й самостійно вибратися звідти не міг.

Як з’ясувалося, турист пройшов реєстрацію, однак на застереження рятувальників щодо перенесення виходу у гори до кращих погодних умов, не відреагував.

Мандруючи Карпатами разом ще з двома туристами, між горами Шешул та Копиця чоловік провалився в ущелину з глибоким снігом. Назад на гребінь ані сам, ані за допомогою друзів вибратися не міг. Він зателефонував рятувальникам та попросив допомогти, а друзям вигукнув, аби ті шукали підтримки у працівників Високогірного біологічного стаціонару “Квасівський Менчул”, що розташований на однойменній полонині. Діставшись туди друзі зустріли інших туристів, які поспішили на допомогу миколаївцю та витягли його з снігової пастки.

Травмувань чи ушкоджень хлопець не зазнав.

О 15:35 до туристичної групи дісталися й гірські рятувальники з Квасів. Вони супроводили відпочивальників до біостаціонару та залишили туристів там на ночівлю.

Від подальшої допомоги фахівців ДСНС туристи відмовилися, інформує ГУ ДСНС України у Закарпатській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *