У двох мешканців Іршавщини поліція вилучила наркотичні речовини

У двох мешканців Іршавщини поліція вилучила наркотичні речовини

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Працівники Іршавського відділення поліції в ході відпрацювання району провели обшуки, під час яких виявили наркотичні речовини. За обома фактами розпочато слідство.

Вчора, 12 грудня, у рамках оперативно- профілактичного відпрацювання поліцейські Іршавщини провели санкціоновані обшуки за місцем проживання двох мешканців району.

Під час обшуку за місцем проживання 29-річного жителя Дешковиця правоохоронці знайшли поліетиленовий пакет з вмістом подрібненої речовини рослинного походження, схожої на марихуану, насіння цієї ж рослини, згортки фольги з речовиною білого та чорного кольору, пристрій для вживання наркотичних речовин та дерев’яну биту.

Ще один обшук провели працівники поліції у будинку 21-річного мешканця села Ільниця. У його будинку правоохоронці знайшли шприци та капсулу з речовинами, подібними на наркотичні, білого кольору.

В обох випадках знайдене поліція вилучила та направила на проведення експертизи. За фактами незаконного зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів проохоронці розпочали слідство. Правова кваліфікація обох злочинів- частина 1 статті 309 Кримінального кодексу України. В рамках кримінальних проваджень поліція з’ясує походження виявленого та мету зберігання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *