У двох жителів Виноградівщини знайшли посіви снодійного маку

мак2В одному із сіл Виноградівського району дільничні інспектори міліції виявили на присадибній ділянці 59-річного громадянина снодійний мак.

Під час проведення оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виявлення незаконних посівів нарковмісних рослин, працівники міліції завітали у село Велика Копаня. За будинком, на правоохоронці зібрали та перерахували «урожай», виявилося, що чоловік виростив 165 рослин снодійного зілля, пояснив дуже просто, що мак посіяли для використання у випічці.

Дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України(незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку).

До адміністративної відповідальності правоохоронці притягнуть ще одного 50 річного мешканця цього ж села. На його присадибній ділянці вилучено 45 рослин.

– Тепер триває спеціальна операція «Мак-2015», пояснює т.в.о.начальникаВиноградівського РВ УМВС Михайло Мелай – тому дільничні інспектори під час роботи на своїх адміністративних дільницях обходять помешкання громадян, проводять роз’яснювальну роботу серед населення та виявляють незаконні посіви нарковмісних рослин.

Наркоділки в гонитві за прибутками, заробленими на людському горі, вдаються до будь-яких хитрощів. Зокрема, переконують селян у можливості гарного заробітку шляхом вирощування заборонених рослин. Наявність такої городини громадяни намагаються пояснити кулінарними потребами.

Закон у цьому випадку однозначний: вирощування снодійного маку можливе тільки у спеціалізованих господарствах, за наявності ліцензії та відповідних умов, а також під суворим наглядом контролюючих органів. Придбати насіння маку для кулінарних потреб можна у мережах торгівлі.

Нагадуємо: за вирощування снодійного маку та конопель, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, яка передбачає значні штрафи та покарання у вигляді позбавлення волі.

Інформація Виноградівського РВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *