У чотирьох населених пунктах Закарпаття відкрили нові сучасні амбулаторії

У чотирьох населених пунктах Закарпаття відкрили нові сучасні амбулаторії

Роками мешканці цих населених пунктів чекали на якісні та сучасні медичні послуги. І ось – це сталося. Заклади зведені за новітніми технологіями, енергоефективні, забезпечені сучасним медичним та телекомунікаційним обладнанням.

У селі Бадалово, Берегівського району відкрито амбулаторію вартістю 6 млн 609 тис грн. Будівництво тривало протягом 2019–2020 рр. Загальна вартість об’єкта – 6 млн 609 тис. грн. У АЗПСМС мешканці с. Бадалово та сусіднього с. Галабор отримуватимуть якісні медичні послуги. Також заклад отримав новеньке спецавто.

На Іршавщині, у селі Сільце зведена амбулаторія вартістю майже 5 з половиною мільйонів гривень. Кошторисна вартість об’єкта згідно з договором становить 5 млн 484 тис. грн. Будівельні роботи та облаштування благоустрою території здійснила підрядна організація ТОВ «ПМК-БРОКБУД». У будівлі наразі встановлено необхідне медичне обладнання та сучасні телекомунікаційні системи. У новому закладі охорони здоров’я працюватимуть два сімейні лікарі, які зможуть приймати понад 3 тисяч пацієнтів.

Також завершено будівництво амбулаторії у с. Заріччя Іршавського району. Кошторисна вартість об’єкта – 6 млн 549 тис. грн. Підрядна організація ТОВ «Фортуна – Іршава» здійснила будівельні роботи. Облаштування благоустрою території – на завершальному етапі. У сучасній АЗПСМ встановлено всі телекомунікаційні системи та медичне обладнання.

Сучасна амбулаторія відтепер функціонуватиме й у м. Іршава. ПКД об’єкта – 11 млн 416 тис. грн. Будівельні роботи та облаштування благоустрою території закладу виконала підрядна організація ТОВ «СПМК – 23».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *