У Чопі затримано чотирьох нелегалів з В’єтнаму

У Чопі затримано чотирьох нелегалів з В’єтнаму

Як повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, сьогодні опівночі військовослужбовці Чопського загону затримали чотирьох громадян В’єтнаму, які переховувались у приватному помешканні на околиці міста Чоп. Місце перебування нелегальних мігрантів вдалось установити завдяки інформації, своєчасно отриманій від дільничного інспектора Держприкордонслужби.

Група реагування від відділу прикордонної служби «Тиса», що негайно висунулась на пошук правопорушників, затримала їх при спробі втечі через вікно приватного будинку. Незаконні мігранти, 2 чоловіки та 2 жінки, перебували без жодних документів та саме готувались до незаконного переміщення через державний кордон.

Наразі, правопорушників доставлено у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону для проведення фільтраційних заходів та складання відповідних процесуальних документів. Після встановлення особи затриманих буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КупАП «Порушення або спроба порушення державного кордону».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *