У Чопі та Мукачеві теж продовжили карантин

У Чопі та Мукачеві теж продовжили карантин

Сьогодні, 8 лютого, у міській раді м. Чоп відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Окрім членів комісії ТЕБ і НС, також були присутні начальники управління освіти, культури молоді та спорту Марія Лугова, відділу охорони здоров’я Віктор Курин.

Було розглянуто питання щодо продовження призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх школах міста у зв’язку з епідситуацією по захворюваності на ГРВІ та грип. Членами комісії було прийнято рішення продовжити карантин.

Відтак, за підсумком засідання, у Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені Іштвана Сечені продовжується призупинення навчально-виховного процесу на 5 календарних днів із 9 по 13 лютого включно.

***

У закладах освіти Мукачева продовжили карантин.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 8 лютого, відповідальною комісією задля запобігання збільшення рівня захворюваності на грип та ГРВІ.

Відтак, для зниження темпів захворюваності фахівці рекомендують продовжити карантин у всіх закладах освіти міста з 8 лютого до 18 лютого, повідомляють в Управлінні освіти, молоді та спорту міськвиконкому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *