У Чернівцях вимагали ізолювати дружину чоловіка, який захворів на коронавірус (відео)

У Чернівцях вимагали ізолювати дружину чоловіка, який захворів на коронавірус (відео)

У Чернівцях кілька десятків людей зібралися біля будинку, де проживає сім’я госпіталізованого чоловіка, у якого підтверджено коронавірус. Люди вимагають від влади вивезти до лікарні та ізолювати дружину хворого.

Джерело: Укрінформ, Громадське

Деталі: На місце події прибув Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. Він намагається заспокоїти людей. Вони ж кажуть, що в разі, якщо дружину хворого не вивезуть з їхнього будинку та не ізолюють у лікарні, готові перекривати дорогу та вдаватися до радикальних дій.

Також біля цього будинку присутня поліція. Люди чекають бригаду швидкої медичної допомоги, яка має забрати жінку до лікарні.

Як повідомляє Громадське, в результаті жінку забрали на обсервацію до лікарні.

Заступниця директора департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук у коментарі hromadske повідомила, що “для відправлення жінки на обсервацію немає медичних показників —  це суто соціальні причини”.

Відео з місця події на своїй сторінці у Facebook опублікувало місцеве видання “Інформаційне агентство АСС”.

Що передувало: 3 березня в Україні повідомили про перший підтверджений випадок зараження коронавірусом. Чоловік повернувся із Італії 26 лютого через прикордонний пункт пропуску “Порубне-Сірет”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *