У Берегові відкрили виставку музею сільського господарства Угорщини

зубаничУ «Центрі угорської культури» в Берегові відкрилась міжнародна пересувна виставка музею сільського господарства Угорщини.  Ведучий заходу Ласло Зубанич запрошував до слова почесних гостей.

Першим мав нагоду висловитись міський голова Берегова Золтан Бабяк. У своїй промові наголосив на тому, що нтреба бережно ставитись до водних ресурсів, бо без води, як відомо, життя неможливе. «Перед міською радою ще стоїть багато завдань, серед яких стабілізація водопостачання та очистка каналу Верке, тому потрібно використовувати всі можливості, які можуть надати європейські гранти.

Виступив і Йосип Галайда. Директор «Водоканалу-Карпатвіз» розповів про роботу підприємства,зокрема про лабораторію, яка незалежно від скрутного матеріального стану перевіряє якість води тричі на день, водоочисну споруду, можливості якої не забезпечують повноцінне очищення каналізаційних стоків, що потрапляють до Верке.
А берегівський поет та письменник Фабіан Ласло Варі зачитував вірші, цитати відомих поетів, у яких згадується та возвеличується вода.

Експозиція виставки переважно складалася з інформаційних стендів, де можна було дізнатися цікаві факти про воду, гідротехнічні споруди, історію освоєння водних ресурсів та використання їх у сільськогому господарстві.

Як раніше повідомлялося, виставка триватиме з 13 грудня2013 грудня до 10 березня2014 року.

beregszasz.com.ua


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.