Три тисячі закарпатців цього тижня захворіли на грип та ГРВІ

ГРВІЯк повідомила заступник начальника відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду санітарно-епідеміологічної служби області Вікторія Дьордяй за період з 06 листопада по 13 листопада 2015 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції звернулося 3088 осіб, темп приросту у порівнянні з попереднім (45) тижнем 2015 року  склав 5,8%.

У порівнянні з аналогічним 46 тижнем 2014 року, рівень захворюваності на ГРВІ серед населення області нижчий на 12,6%. Показник захворюваності складає – 24,6 на 10 тисяч населення, що на 40,7% нижче епідемічного порогу.

Відмічається незначний ріст захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції на більшості адміністративних територіях області. Високі рівні захворюваності реєструвались в м. Ужгород, Ужгородському та В.Березнянському  районах.

Серед загальної кількості захворілих 69,2% становлять діти віком до 17 років, найвищій рівень спостерігається  у віковій групі 5-14 років (43,3%).

Госпіталізовано до медичних установ 4,0% від усіх захворілих, з яких 85,2%  становлять  діти.

З початку епідемічного сезону проти грипу та ГРВІ вакциновано 937 осіб, серед яких –  574 особи із групи медичного ризику та 363 особи епідемічного ризику.

Фахівцями Держсанепідслужби області продовжується моніторинг за рівнем захворюваності населення області на гострі респіраторні вірусні інфекції, проводиться активна інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення, з метою покращення обізнаності населення щодо профілактики захворювань респіраторною групою інфекцій та вакцинації, як найефективнішого засобу захисту організму від вірусів грипу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *