Doc.ua запис до лікаря

Точка зору закарпатських волонтерів на створення Координаційного центру

координація

Волонтери незадоволені створенням Закарпатського координаційного центру. Про це пише одна з активісток руху журналістка Наталя Зотова.

Вона пише, що їй трапився на очі  цікавий документ.

Згідно нього, тепер закарпатці не на КПП до військових повинні носити допомогу, а волонтери не зі 128-ю та прикордонниками і напряму узгоджувати їхні потреби, а “все переправляти до ОДА.

Бо там надумали через півроку після російської інтервенції, створити таке собі ЗОКЦе, яке хоче “здійснювати акумуляцію, розподіл матеріальних коштів та майна, що надходять від організацій, підприємств та ОКРЕМИХ мешканців регіону для підтримання життєзабезпечення всіх військових”…

“Тобто, коли ціною неймовірних зусиль проклалася логістика, налагодилися контакти, коли вже є прямий зв”язок з передовою і прямі замовлення з фронту, коли вже кілька місяців сотні волонтерів пліч-о-пліч тримають надійний тил, є розрадою і підтримкою для бійців, і тепер усе це ламати, починати формувати щось заново? Сенс який? Уникнути шахрайства? А де ж тоді були майже півроку? Чи терміново стали потрібними звитяги тилові, бо треба звітуватися, а звітуватися нічим?”, – пише Н.Зотова.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *