«Термальні води «Косино» оздоровили гірських рятувальників з Рахівщини

«Термальні води «Косино» оздоровили гірських рятувальників з Рахівщини
Комплекс «Термальні води «Косино» бере активну участь у пропаганді здорового способу життя, підтримуючи туристичні та альпіністські заходи. Саме завдяки термальному курорту стало можливим сходження першої українки – Ірини Галай на найвищу гору світу Еверест. Нещодавно «Термальні води «Косино» підтримали зимове сходження на найвищу точку України – Говерлу представників Збройних сил України, НАТО, священнослужителів та представників громадських організацій ветеранів АТО/ООС.
Сьогодні ж в комплексі мали змогу безкоштовно оздоровитися представники Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи Аварійно-рятувального загону ДСНС України в Закарпатській області, які забезпечили у складних метеорологічних умовах (шквальний вітер, сильний мороз, погана видимість) підйом на Говерлу представників Союзницького походу.
Гостинно вітаємо в комплексі «Термальні води «Косино» та висловлюємо подяку Павлу Молдавчуку та його підлеглим з Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи Аварійно-рятувального загону ДСНС України в Закарпатській області.
Завдяки цим мужнім та досвідченим людям у складних метеорологічних умовах (шквальний вітер, сильний мороз, погана видимість) було забезпечено безпеку під час підйому на найвищу точку України представників Збройних сил України, НАТО, священнослужителів та представників громадських організацій ветеранів АТО/ООС – повідомляється на  офіційній сторінці у мережі Фейсбук Термальні води Косино
Прапор «Термальні води «Косино» на Говерлі під час Созницького сходження.
Прапор «Термальні води «Косино» на на Евересті.

/

Гірські рятувальники на Говерлі разом з Павлом Федакою та полковником Миколою Журавльовим

http://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.