Letyshops

Темношкірих студентів зарахували в УжНУ незаконно

ужнуВулицями Ужгорода протягом останніх кількох тижнів гуляють десятки азійців та африканців. Кажуть, що це переважно студенти медичного факультету УжНУ, котрі походять, згідно з визначенням Служби безпеки України, з “країн ризику”. У звʼязку з цим до правоохоронців, фіскальних органів, обласної та міської влади, міністерства освіти і науки виникає багато запитань:

1. Чому в УжНУ студентами і на підготовче відділення зарахували пакистанців, індусів, непальців, нігерійців, коли в цього університету нема відповідної ліцензії на освітні послуги для іноземців, а також акредитованих англомовних програм підготовки фахівців?

2. Чому цих прибульців оформили студентами через посередницьку фірму, а поселили в студентський гуртожиток ще до їх зарахування?

3. Чому УжНУ взяв на себе зобовʼязання забезпечити тим студентам викладання англійською мовою, не маючи ні акредитованих і сертифікованих англомовних навчальних програм, ні потрібної кількості науково-педагогічних кадрів, які б мали засвідчений рівень володіння та досвід викладання нормативних і спеціальних дисциплін англійською мовою?

4. Чи зараховані в УжНУ студентами іноземці володіють англійською на належному рівні та які документи це підтверджують?

5. Чому досі на відповідні кафедри не надійшло педагогічне навантаження у звʼязку з прийомом сотні іноземних студентів?

6. Хто вони і скільки їх зараховано і поселено в УжНУ, що з того заробив університет і посередники?
7. Чи не стане найближчим часом Ужгород місцем поширенням екзотичних хвороб (лихоманка Ебола і т.д.) через те, що медичні довідки про стан здоровʼя вказаних іноземців є сумнівними?
Інна Белей

P.S. Дізнавшись, що ці запитання готуються до оприлюднення, в УжНУ вирішили відрахувати частину раніше зарахованих вихідців з Азії та Африки. Що б це значило?

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *