«Темна сторона» художньої гімнастики Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Ужгород знову стане центром художньої гімнастики держави, адже саме нашому місту випала честь приймати Чемпіонат України. Спортивна подія проходитиме з 1 по 5 листопада в спорткомплексі «Юність».

До слова, у жовтні в обласному центрі відбувся 10 ювілейний турнір з художньої гімнастики «КАРПАТІЯ-2016», який щороку стає потужнішим.

Однак далеко не всі питання може вирішити оргкомітет, спортсмени, тренери…

Про це повідомляє видання clipnews.info.

До редакції звернулись батьки одразу кількох спортсменок і запросили журналістів пройтись до «Юності» на вечірнє тренування. Від побаченого у кореспондентів лишилось неприємне враження – навколо розбиті дороги і знищенні тротуари. Відсутнє вуличне освітлення навіть на перехресті від Минайської до спорткомплексу і хоча асфальтне покриття тут хороше, в дощ воно перетворюється на імпровізоване озеро. А цією дорогою щодня і щовечора ходять на тренування сотні дітей та їх батьків.

yunist

«Наші діти виступають на змаганнях, тренери вкладають в них свої сили, організовуємо турніри, на які приїздить все більше спортсменів. А до «Юності» ми змушені йти з ліхтариком, щоб хоч щось бачити під ногами та бути помітними для машин. Тим часом, на «Карпатії», серед почесних гостей сидить мер Андріїв і чекає на оплески для своєї персони. А йому не ганьба було їхати від «Юності» в темряві, чи він далі свого носа та інтересів нічого не бачить? Чи Андріїв дасть наказ по ремонту освітлення тільки після смертей пішоходів, як це було на Минайській в кількох сотнях метрів від «Юності». Я такого горя пережити нікому не бажаю. Лампочки в ліхтарі вкрутити легше, чи не так, пане міський голово? А поки мені соромно і прикро, що з усієї України до нас приїдуть художні гімнастки, щоб в темряві визирати місце проведення змагань», – пише у листі до редакції мама гімнастки.

P.S.: поворот на «Юність» через темряву можна просто не помітити, проте тут є такий собі світловий маяк – кафе з влучною назвою «Ясне сонечко».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *