Святий Миколай завітав до ужгородських спортсменів-інвалідів

Незважаючи на доволі складну ситуацію в нашій державі, у повітрі все ж вирує святкова атмосфера. Люди готуються до відзначення новорічно-різдвяних свят, а Святий Миколай вже й подарунки встиг вручити. Не оминув Чудотворець і дітей-інвалідів з  Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

Так, 21 грудня завітав він у ресторан «Деліція» привітати спортсменів-інвалідів, які здобували перемоги, як на регіональній, так і на всеукраїнській арені. За святковим столом вони, обговорювали проблеми, формували плани, і звісно ж ділилися досягненнями року, що минає.

Ужгород пишається Іваном Тегзою – юнаком, якому нема рівних у плаванні. На басейн ще маленьким його привели батьки. Сам спортсмен розповідає «Мотивувались саме оздоровленням. Згодом почалась підготовка саме до змагань, а вже незабаром були перші результати». В настільному тенісі вагомих результатів досягли Микола Ляхов і Михайло Синиця.

В усіх молодих людей, які зібрались за святковим столом у «Деліції» є не лише бажання розвивати своє тіло, а прагнення бути успішними, радувати близьких і вболівальників спортивними успіхами. Крім того, всі вони покладають великі надії на створення спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів в місті Ужгороді за адресою вул. Ф. Тіхого, 13 «Б», за яке активно взявся Олександр Лизанець. Створення такого центру дасть змогу тренуватись спортсменам у достойних умовах та відтак досягати ще більших результатів.

«Зараз значні проблеми з фінансуванням таких заходів. Але сподіваємось, що ситуація можливо покращиться наступного року», – каже голова громадської організації «Пам’ять Європи» Віктор Шатров. Щодо мрій, то звісно хотілося б мати Центр для реабілітації інвалідів та їх спортивної підготовки. Віктор Владиславович зазначив, що з цього питання вже є серйозні напрацювання напрацювання і якщо все йтиме по плану, то в 2018 році він повністю зданий в експлуатацію. А поки у найближчих планах є проведення на початку лютого 2016 року змагань з шахів у місті Мукачеві.

«Вже традиційно збираємося у День святого Миколая. Щодо успіхів, то в цьому році маємо непогані результати. Тут присутні і чемпіони України, призери спартакіад, майстри спорту, тенісисти, плавці, паверліфтери, фехтувальники – молодь, за якою майбутнє інваспорту. Їхній силі волі можуть позаздрити ті у яких вад нема. Вони є прикладом, як люди можуть переборювати у собі небажання і лінь, долати перепони, які трапились на їх життєвому шляху – розповідає начальник Закарпатського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «ІНВАСПОРТ» Андрій Чегіль.

Голова регіональної Федерації інвалідів-опорників Олександр Лизанець зазначає: «Тут зібралися наші спортсмени і не зважаючи на існуючі проблеми, хочемо їх привітати з новорічно-різдвяними святами. Цього року ми досягли значних успіхів у створенні спортивно-реабілітаційного центру, на змаганнях різного досягли достойних результатів і вийшли на міжнародний рівень співпраці у сфері спорту інвалідів, зокрема уклали договір про співпрацю з організацією інвалідів міста Михайловці у Словаччині. То ж рік завершуємо на позитивній ноті».

Відтак, Святий Миколай, який «делегував» свої повноваження представникам Закарпатського обласного осередку української Федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, передав присутніми подарунки. І хоч вони можливо і скромні, але не все вимірюється розкішшю – головними є увага, підтримка і звісно ж щирі посмішки, яких у цей вечір було чимало.

інвалідиУ свою чергу, організатори свята висловлюють подяку ресторану «Деліція», Ужгородському міському голові Богдану Андріїву, депутату Ужгородської міської ради Юрію Оксьону, голові Громадської Асамблеї міста Ужгорода Ренаті Протасовій, директору ТОВ «Укрпромінвест-Мукачево» («ROSHEN») Олександру Яковенко, Ужгородській філії ПАТ КБ «Приватбанк», супермаркету «Сільпо», Львівській шоколадній майстерні, керівнику фірми «Інтеркеш України» Олександру Рімеку та іншим спонсорам і благодійникам.

Шановні читачі, у Вас є можливість підтримати проект створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів, надавши посильну допомогу:

ПАТ КБ “Приватбанк”

п\р 26004053909822

Код ЄДРПОУ 37231258

МФО 312378

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *