Суддя Тарасевич виправдав голову Великоберезнянської райради, якого звинувачують у кримінально-корупційному правопорушенні (документ)

Суддя Тарасевич виправдав голову Великоберезнянської райради, якого звинувачують у кримінально-корупційному правопорушенні (документ)

Суддя Великоберезнянського районного суду Тарасевич П.П.  виправдав голову Великоберезнянської районної ради Ярослава Шукаля, якого звинувачували у недекларуванні 26 тисяч євро боргових зобов’язань. Кримінальна корупційна справа за ст. 366-1 ККУ була передана до суду органами прокуратури Закарпатської області.

Це вже другий випадок, коли суддя Тарасевич “відмазує” від корупційних діянь одіозного голову райради.

З цього приводу голова спілки учасників АТО Великоберезнянщини Владислав Пугінський зазначив:

Цікаво в скільки це рішення обійшлося голові Великоберезнянської районної ради Шукалю Я. Ю.? Біда в тім, що тепер потрібно це все відбивати, відбивати на власному народу. Тепер навірно зарплата в голови зросте, закупівлі будуть за захмарними цінами, але ми це все відслідкуємо. Суддя Тарасевич П. П. родом із Львівщини, молодий суддя, цікаво що сказалиб його рідні та земляки, якби знали чим займається він на Березнянщині? Ми це все донесем до їх відома. Будуть написані всі клопотання, всі скарги всюди куди можна. Перший раз Тарасевич врятував Шукаля від корупції, коли той сам за свою премію голосував, тепер не побачивши умисла. Вся захисна база складалась в трьох словах “Я НЕ ЗНАВ”. Вдумайтесь тільки: я знав що виконавча відкрила на мене провадження, я знав що з мене стягають відсотки із зарплати, я знав що за рішенням суду я винен більше ніж пів мільйона, я бачив графу боргове зобовязання але я не знав що то туди потрібно вписати. НЕ ЗНАВ ЩО БОРГ ПОТРІБНО ВПИСАТИ В ГРАФУ БОРГОВЕ ЗОБОВЯЗАННЯ. Тарасевич П. П. на попередньому засіданні назначив оголошення вироку на суботу, попросив мене залишити телефон у приймальній, пообіцявши що зателефонують скажуть на яку годину. Обдуривши всіх, в понеділок з ранку, в тихаря як якісь дрібні злодюжки, вони зробили свою справу, виправдали Шукаля Я. Ю. Слідкуємо щоб прокуратура подала грамотну скаргу та готуємось до апеляції. ПРАВДІ БУТИ…

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *