Стали відомі «Сумлінні платники податків» Закарпаття

Стали відомі «Сумлінні платники податків» Закарпаття

Закарпатську область на всеукраїнському рівні рейтингу «Сумлінні платники податків України – 2017» представлятимуть 13 суб’єктів господарювання. Таким є результат засідання Обласної рейтингової комісії конкурсу, яка обирала із 39 великих, середніх та малих підприємств.

За словами Олексія Петріченка – начальника Головного управління ДФС у Закарпатській області, коли ми визначаємо сумлінного платника податків то для нас надзвичайно важливо засвідчити, що високі досягнення з дотримання податкової дисципліни, кількість офіційно працевлаштованих, витрати на соціальні програми оцінюються, підтримуються, заохочуються владою та суспільством.

В свою чергу Марта Волощук – голова Територіального відділення «Асоціації платників податків України» у Закарпатській області підкреслила, що проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» АППУ започатковано ще в 2011 році. – Метою рейтингу є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Рейтинг створювався і планувалось, що він проводитиметься тільки кілька років поспіль, аби підвищити авторитет сумлінних платників податків в бізнесі, суспільстві та державі. Проте, як ми бачимо він став доброю традицією, маємо багато підприємств, зокрема, у нас в області, які вже неодноразово здобували перемогу на всеукраїнському рівні і щороку вони підтверджують статус «Сумлінний платник податків», – наголосила Марта Волощук.

Рейтинг проводиться у два тури – на регіональному та всеукраїнському рівнях.

Варто зазначити, що сумлінність платника податків визначається за результатами діяльності підприємств у 2017 році. Традиційно головною метою цього знакового суспільно-економічного проекту є поширення інформації про його учасників і переможців, а також популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу.

Відрадним є те, що шанси на перемогу в цьому конкурсі мають навіть найдрібніші підприємці, оскільки вагому роль в оцінюванні відіграють не абсолютні, а відносні показники ефективності роботи.

Отже, «Сумлінними платниками податків – 2017» обласного етапу рейтингу стали:

Великі платники:

ОП «УЖГОРОДСЬКИЙ КОНЬЯЧНИЙ ЗАВОД»

Малі платники:

Приватне акціонерне товариство “БУДАВТОДОР”

ТОВ “ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС”

Товариство з обмеженою відповідальністю “АКВАРЕСУРС-1”

ТОВ “ВЕСТ АУТОМОТИВ”

Товариство з обмеженою відповідальністю “БЕРЕГІВСЬКИЙ РАДІОЗАВОД “М”

ТОВ “ПРОГРЕС-С”

ТОВ”ЧІЗАЙ”

Середні платники:

Фермерське господарство “КОНИК”

ТОВ “ПОЛІМЕР-ТЕХНІКА”

ТОВ”ІНТЕР-КАШТАН”

СП у формі ТОВ “Д’ЮТІ ФРІ ТРЕЙДІНГ”

ТОВ “А.М.ІТРО”

ТОВ “БЕРЕЗНЯНКА”

Дочірнє підприємство “САНАТОРІЙ ШАЯН” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця”

Товариство з обмеженою відповідальністю “ЕКСПРЕС ТРАНСПОРТ І ЛОГІСТИКА”

ДФС у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *