Стали відомі прізвища посадовців, які погодили земельний дерибан в Ужгороді

Стали відомі прізвища посадовців, які погодили земельний дерибан в Ужгороді

Як повідомлялося раніше, на сумнозвісній сесії 30 березня 2021 рішенням IV сесії Ужгородської міської ради VIII скликання був проголосований проект №148 “Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», яким розпочато незаконну процедуру передачі в приватні руки зелених зон та прибудинкових територій.

Крім того, після сесії ще стало відомо про важливий факт – головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський повідомляв меру за день до сесії про невідповідність містобудівної документації цих питань і десятка інших. Однак проект №148 та доповнення до нього був узгоджений без зауважень секретарем міської ради Андрієм Рибою ( “Європейська Солідарність”) і заступником міського голови Юрієм Рахівським ( “Слуга народу”). Про це повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор. Слід зазначити, що сумнівні рішення на сесії були прийняті, зокрема, через зазначених посадових осіб, оскільки ті своїми позитивними узгодженнями фактично вели в оману, як депутатів, так і громадськість. Не повідомили депутатський корпус про застереження головного архітектора ні профільний заступник Ю. Рахівський, ні секретар ради А. Риба.

Це в свою чергу викликало шквал критики і обурення ужгородців в соціальних мережах. В результаті це в будь-якій європейській країні призвело б безумовно до політичної відповідальності – звільнення з посади. З огляду на зазначене, в Ужгородській міській раді, за всіма ознаками кримінального кодексу, діє організоване злочинне угрупування, яке за попередньою змовою, зловживаючи службовим становищем, всупереч основній містобудівній документації (генплану міста), земельного та містобудівного законодавства, здійснили привласнення чужого майна (землі громади) в особливо великих розмірах. Це в свою чергу, крім ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України, містить також ознаки ч.5 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Деякі представники різних фракцій вже заявляють, що готові винести на розгляд сесії питання про політичну відповідальність винного у «дерибані» тандему Риби – Рахівського та звільнити їх з посад.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.