Споживачам, які відмовляються від встановлення лічильника, «Закарпатгаз» буде припиняти газопостачання

закарпатгазПро це йдеться у повідомленні прес-служби ПАТ «Закарпатгаз».

З моменту прийняття постанови КМУ №237 від 29.04.2015 відповідно до якої вносяться зміни до єдиного нормативного акту, який встановлює норми споживання для споживачів газу-фізичних осіб, а саме Постанови КМУ № 619 від 08.06.1996 року стрімко зросла кількість відмов клієнтів компанії від встановлення безкоштовних лічильників газу. Це і не дивно, адже урядом було прийнято рішення про зменшення існуючих норм споживання для тих споживачів, які експлуатують газові плити та газові плити в комплексі з водонагрівачем в два рази.

Відтепер для вищезазначеної категорії споживачів встановлені норми споживання 4,5 та 9 м. куб відповідно на одну особу в місяць. Природньо,  що прийняття даної постанови демотивує споживачів  встановлювати лічильник, як за власний рахунок, так і за рахунок ПАТ «Закарпатгаз».

Щоб уникнути непорозумінь, які в разі відмови споживачів від встановлення приладів обліку, можуть виникнути вже в недалекому майбутньому сьогодні ми акцентуємо увагу на тому, що керуючись Законом України «Про комерційний облік газу» від 16.06.2011 року ПАТ «Закарпатгаз» буде зобов’язано припинити газопостачання споживачам, у разі їх відмови від встановлення лічильників за кошти газорозподільного підприємства.

У разі відмови споживачів від встановлення лічильників, газопостачання повинно бути припинено у відповідності до п.6 Постанови КМУ № 2246 від 09.12.1999 року «Про затвердження Правил надання населенню послуг з газопостачання», в якому зазначено, що підставою для цього є відмова споживача від встановлення лічильника з ініціативи і за кошти газопостачального підприємства.

ПАТ «Закарпатгаз» звертається до споживачів з проханням звернути особливу увагу на дане повідомлення, адже встановлення лічильників проводиться відповідно до сформованих графіків, які опубліковані на офіційній сторінці Товариства. Для узгодження часу встановлення лічильника у вашій оселі або для отримання додаткової інформації ви можете додатково звернутись в Сервісний центр ПАТ «Закарпатгаз» особисто, або за номерами телефонів: 61-94-35, 61-94-48 та +38 (099) 658 06 56+38 (067) 244 32 66

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *