Спеціальна знімальна група від поліції фіксуватиме порушення на виборах в Ужгороді

СернівкаНа виборах мера Ужгорода поліція організувала спеціальну знімальну групу, яка в терміновому порядку виїжджатиме на виклики щодо порушень виборчого законодавства.

Про це повідомила речник УМВС в Закарпатській області Галина Сернівка.

 «Нашою знімальною командою (Ярослав, Іванна та я) знімаємо виборчий день в Ужгороді. Люди, у кого буде якась інформація щодо порушень виборчого законодавства – давайте знати. Мій телефон 0937331463.

Одержали першу інформацію про ймовірні порушення. Їдемо перевіряти» – написала Сернівка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Спеціальна знімальна група від поліції фіксуватиме порушення на виборах в Ужгороді”

  1. ми дізналися,що з понідільника з 16.листопада 2015 р. приступає до перевірки діятельності вишу комплексна перевірка з області чи з Києва.
    Будь-ласка не залиште без уваги порушення законів України ректором Щербан Т.Д. , адміністрацією та директором педколеджу Кушніром І.І. , які використовали адмінресурс, тиск на викладачів та працівників, масового підкупу і примусовго голосування за них студентами, що проживають в гуртожитках МДУ по вул. Я.Коменського та вул.Філатова, а також як ці керівники заставляли добровільно-примусово ходити та агітувати за них як серед викладачів МДУ, коледжів та мешканців будинків, які входять до округу, на дільниці де проводилися вибори, а це дитсадок №33 на вул.Сеченова-Підопригори та актовий зал педколедж вул.Я.Коменського. Усі сили вузу були задіяні задля позитивного результату, якого ці невігласи керівники досягли, шляхом брудних технологій підкупу вони “обралися” депутатами в міськраду від ЄЦ. Усі причетні до зловживання та порушення виборчого закону мають понести відповідальність по закону. Це бюджетна освітня установа, бюджетні гроші, які були використані не за призначенням.

  2. скоро в МДУ буде працевлаштований колишній функціонер злочинної влади Янцковича, Ледиди, керівник апарату ЗакОДА Попович Михайло, на посаду проректора по господарству.
    Тепер в мукачівському університеті будуть працевлаштовані усі бувші ЄЦівці, яких викопкали із влади. Останнє пристанище Балога їм організував в університеті, яким піклується із міністром Квітом повністю
    Проректорів в муду вдвічібільше перевищує кількість студентів стаціонарників.
    Торгаш балога газдує у державній вищій освіті Мукачева на свій комерційний розум і амбіції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *