Сотні закарпатських циган притягнули до відповідальності через їх дітей

цигани4Отож в області на обліку перебуває 282 неповнолітніх за скоєння різних злочинів та правопорушень. Що цікаво, серед них є двоє зі звинуваченням за насильство у сім’ї, тобто ці діти по суті знущалися з дорослих. Також 65 випадків стосуються кримінальних правопорушень, тобто злочинів.

Водночас, за 10 місяців 2013 року рішенням суду відпущені без позбавлення волі 149 неповнолітніх.

Також в Закарпатській області є один підліток, звільнений  з-під опіки пенітенціарної служби, та 1 звільнений за амністією.

Якщо ж говорити про дорослих, то за 10 місяців 2013 року за неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності було притягнуто 789 осіб. Більшість із них ромської національності. Всього ж в Закарпатті правоохоронці налічують 402 неблагополучні сім’ї.

39 протоколів складено на дорослих, котрі відпускали неповнолітнім алкогольні та тютюнові вироби. Також 26 дорослих притягнено до адміністративної відповідальності за доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння. Водночас 224 неповнолітні притягнені до відповідальності за розпивання алкогольних напоїв та перебування у стані сп’яніння  у громадських місяцях. Мова йде переважно про пиво.

За куріння у заборонених місцях затримано 95 неповнолітніх.

Правоохоронці також відмічають деяке зниження дитячої злочинності в області цього року.

Що ж до питання жебракування, то за 10 місяців 2013 року в Закарпатській області було затримано 47 дорослих по вищезазначеній статті 304 за втягнення неповнолітніх у заняття жебрацтвом. Також було виявлено 13 фактів порушення статті 150-1 ККУ, що стосуються  використання малолітньої дитини для заняття жебрацтвом.

 

Мукачево.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.