Сьогодні відбудеться прем’єрний показ стрічки «Каленик Лисюк і Карпатська Україна»

«Каленик Лисюк і Карпатська Україна»: відео-виставка на пам’ятне відзначення героїчного чину Карпатської України у 1939 році Відео-презентація унікальних фотографій з приватної колекції оператора Каленика Лисюка з фондів Українського Музею-Архіву (УМА) в Клівленді (Огайо, США) за сприяння дослідника архівних фондів української діаспори в США Олександра Дебича, котрий віднайшов та відсканував унікальні світлини у відео-виставці, а також із дозволу Українського Музею-Архіву та його директора Андрія Фединського на їх використання.

Виробники відео-виставки: Карпатський університет імені Августина Волошина, НДІ державотворення і публічного управління КаУ імені Августина Волошина, Альманах «Українське Державотворення». Ідея сюжету, сценарій – Маріан Токар. Монтаж і технічна постановка – Едуард Довбиш. Текст – Маріан Токар.

Прем’єрний показ стрічки «Каленик Лисюк і Карпатська Україна» відбудеться 19.03 о 12:00 і надалі буде доступною у вільному доступі, по тому ж посиланню, на Youtube-каналі Карпатського університету імені Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *