Сьогодні суддя Ротмістренко “судитиметься” з патрульними одночасно в Перечині та Мукачеві

РотмістренкоСьогодні, 28.10.2016 р., практично одночасно в двох судах Закарпаття, Мукачева та Перечина, відбудеться розгляд резонансної справи пов’язаної із нетверезим керування 17 серпня цього року суддею Ужгородського міськрайонного суду Михайлом Ротмістренко, незадекларованої іномарки “BMW X5” на околиці міста над Латорицею, з рівнем алкоголю в крові, що перевищував норму в 11 разів.
Відтак о 11:00 в Мукачівському міськрайонному суді (м. Мукачево, вул.К.Беляєва, 8) під головуванням судді Носова В.В. має відбутись чергове засідання щодо притягнення ужгородського судді Ротмістренко М.В. до адмінвідповідальності по ст. 130 КУпАП за нетверезе керування позашляховиком.
Водночас, о 11:30 в Перечинському районному суді, відбудеться вже інше засідання – за адміністративним позовом того ж таки судді-п’яниці Ротмістренко М.В. до Інспектора роти №8 батальйону Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві рядового поліції Василечко О.В. про визнання протиправною та скасування постанови від 17 серпня 2016 року про керування ним автомобілем в стані алкогольного сп’яніння.
Скоріш за все представник ужгородської Феміди М.Ротмістренко, оскаржуючи з формальних підстав дії поліції, прикриваючись суддівською недоторканістю, намагається в такий цинічний спосіб “відбілити” задокументований факт нетверезого керування, замість того щоб показати приклад законослухняності та порядності, відповівши перед законом.
Слід зазначити для громадськості, що суддя-скаржник М.Ротмістренко вже вкотре систематично ухиляється від явок як в Мукачівському суді, де розглядається питання про притягнення його до адмінвідповідальності, так і в Перечинському, де він намагається оскаржити відповідні дії поліції. Чи з’явиться він завтра хоча б в один із суддів, побачимо вже завтра.
Громадський правозахисник Віталій Грегор
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *