Сім’я ужгородських лікарів попросила політичного притулку через бандитизм можновладців

Сім’я ужгородських лікарів попросила політичного притулку через бандитизм можновладців

Кандидат медичних наук, доцент кафедри загальної хірургії Ужгородського національного університету Валерій Пантьо повідомив, що його сім’я попросила політичного притулку у зв’язку з переслідуваннями, загрозі їхньому життю і бездіяльністю правоохоронців.

Як написав Пантьо у Facebook в неділю, 15 грудня, сім’я звернулася з проханням надати політичний притулок до дипломатичних представництв 32 країн-членів Європейського Союзу, посольств Швейцарії, Великої Британії, Сполучених Штатів Америки, Канади та представництва Європейського Союзу в Україні.

У публічному зверненні до послів цих країн Валерій Пантьо розповів, що його родині двічі спалювали автомобілі в період, коли його дружина – Вікторія Пантьо – боролася за посаду директора пологового будинку і здобула перемогу на відповідному конкурсі за підтримки громадськості і колективу пологового.

«Але, цинічно нехтуючи думкою трудового колективу та громадськості, лобіюючи претендента, який неодноразово притягався до відповідальності за корупцію, мер міста Ужгород Богдан Андріїв вирішив перетворити конкурс на аукціон! Пройшли усі визначені законом терміни, цілодобові пошуки компромату на переможця конкурсу не дали результату, а замість підписання контракту, 29.07.2019 року на сайті міськради, всупереч усім нормам законодавства, без передбаченої законом процедури скасування рішення конкурсної комісії з’являється особисте розпорядження мера про призначення нового конкурсу. При цьому деяких членів комісії та депутатів міської ради залякали, посилаючись на особисту дружбу та “розуміння” з боку очільника Офісу президента пана Андрія Богдана…», – стверджує Валерій Пантьо.

З його слів, на усі ці дії, за дорученням президента України, мав зреагувати новий голова Закарпатської ОДА. Втім, як стверджує лікар, очільник Закарпаття натомість попросив сторони «залагодити конфлікт, щоб не було зайвого шуму».

«Наслідком такої “оперативної” реакції з боку політичного керівництва та правоохоронних структур став черговий замах на життя моєї родини у виді підпалу нашого будинку», – додав Валерій Пантьо.

Він наголосив, що всі їхні звернення до правоохоронців на протиправні дії керівництва міста, у тому числі на примус до дачі хабара за призначення на посаду директора пологового, не знайшли розуміння у цих структурах, а відкриті кримінальні провадження на протиправні дії посадовців просто не розслідуються.

Відтак родина Пантьо прийняла рішення просити про політичний притулок у ЄС, Канаді та США.

«Розумію, що прийняття рішення про надання політичного притулку є відповідальним та тривалим. Тому прошу розглянути дане питання перш за все по відношенню до членів моєї родини, за здоров’я та життя яких я турбуюсь найбільше. Запевняю, що ми не намагаємось стати додатковим тягарем для платників податків Вашої країни. Члени нашої родини завжди відповідально відносились до праці. Запевняю, що всі наші знання, наш досвід, науковий потенціал ми віддамо тій країні, яка зможе надати нам захист від державного бандитизму у рідній країні», – наголошується в зверненні Валерія Пантя.

zaxid.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *