Сільради Великоберезнянського району “сидять” без зарплати з травня 2018 року

Сільради Великоберезнянського району “сидять” без зарплати з травня 2018 року

Про це повідомляє депутат Великоберезнянської райради Василь Симочко на своїй сторінці у мережі Фейсбук ( подаємо текст згідно оригіналу):

Половині сільських рад у Великоберезнянському районі ще з травня 2018 року не виплачена заробітня плата, це проблема. В минулі роки, невистачаючі кошти перекидувались із районного бюджету і так-сяк із затримками ЗП виплачувалась, та тепер “біда” і в районному і в обласному бюджетах , бо багато пішло грошей для виготовлення кошторисів на ремонт доріг.

17-го грудня на сесії Великоберезнянської районної ради розглядався проект бюджету на 2019 рік, в якому в тому числі передбачено повне забезпечення виплатою зарплат для всіх функціонерів районної ради разом з преміями , з матеріальними “стимулюючими” допомогами – по дві на кожного члена апарату. Як районна рада так і сільські ради,- це органи місцевого самоврядування, що фінансуються з районного зведеного бюджету. Але по-факту виявляється разюча нерівність в забезпеченні їх працівників оплатою праці – районна рада живе “ситно”, а інші сушать голову як вижити.

Тому, зрозуміло, під час розгляду проекту бюджету на слідуючий рік , мені спало а думку запропонувати повністю оправдану та логічну зміну, а саме: ЗНЯТИ ІЗ РАЙРАДИ ВСІ ПРЕМІАЛЬНІ І СТИМУЛЮЮЧІ ВИПЛАТИ ТА В НАСТУПНОМУ РОЦІ ЦІ КОШТИ ПЕРЕДАТИ НА НЕОБХІДНУ ДЛЯ СІЛЬРАД ЗАРПЛАТНЮ . Пропозицію хотіли “заговорити” але голова змушений був покласти її на голосування, за результатами якого лише два глоси були “ЗА” – Поправка Валерій та я.

Зрозумійте, мова йшла лише про те , щоб від райради забрати “лишнє”, а селам дати необхідне і то депутати не захотіли – всі дружно “утрималися” скромно , дивлячись у підлогу від сорому , бо на словах усі хороші, а коли заради добра тих нещасних сільрад потрібно було зайти в реальне протистояння з головою ради “вельмишановним” Шукалем Ярославом Юрієвичем , тоді всі пасують- для них це некорисно.

Між іншим Шукалю зарплату підняли , проголосували дружно на тій же сессії . Звичайно Ярослав Юрієвич пафосно обіцяв у звичній манері , що він , мовляв, мав розмову із “серйозними” людьми в облраді , які запевнили його , кошти на оплату праці будуть ,- це елементарна крадіжка старань інших людей , бо в цьому напрямку працює голова с. Сіль представник нардепа Ланя М І Опаленик В Ю . Чи вдасться це йому . питяння інше , але якщо так , то це буде заслуга виключно Опаленика В Ю . А поки що апарату райради на чолі з Шукалем Я Ю журитися нічим – зарплати є , стимулюючі є , премії є , а зраджені шкурними депутатами сільради з “гарбузом”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *